МЕРЕЖА ГРУП

Дошкільний навчальний заклад №15 об’єднує 3 вікові групи, в яких виховується близько 60 дітей.

СТАРША ГРУПА «ЗІРОЧКА»

Ми-майбутні першокласники! Наші діти роблять перші кроки по сходинках справжніх дорослих наук. На логіко-математичних заняттях знайомимося з числами та цифрами, геометричними фігурами й тілами, вчимося вирішувати приклади і задачі, виконуємо завдання на розвиток уваги, пам'яті, логічного мислення. У нашій групі маленькі зірочки вчаться спілкуватися, розширюють свій кругозір на цікавих уроках англійської мови. (докладніше)

СЕРЕДНЯ ГРУПА

Середня група також, як не від'ємна частинка нашої великої і дружньої сім'ї. Складється наша група з цікавих, талановитих і веселих діточок. Ця група, як сходинка між нашими малюками, які тільки починають пізнавати цей світ і вже дорослими дошкільнятами, які вже вміють рахувати, малювати, танцювати і знають алфавіт. Тут ми проводимо заняття із дітьми, допомогаючи їм розвиватися, як фізично так і розумово. Граємо в інтелектуальні ігри, розповідаємо дітям багато цікавого про навколишній світ та поступово готуємо їх до старшої групи. Діти з середньої групи приймають участь у різних виставах, ранках, творчих конкурсах.(докладніше)