КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ

Учасники освітнього процеса мают спеціальну фахову освіту та багатий досвід роботи із дітьми. Вихователі ДНЗ №15 систематично відвідують методичні об'єднання, беруть активну участь в міськіх заходах, організовують виставки творчих робіт, розробляють власні методичні наробки.

У 2012 році вихователь Паращенко О.О., під керівництвом завідуючої Гончарової Ю.О., брала участь в міському конкурсі проектів за темою «Використання мультімедійного обладнання на заняттях із старшими дошкільниками» і стала лауреатом обласного конкурсу «Підготовка дітей 5-6річного віку до школи». У 2013 році вихователь Паращенко О.О. здобула Перемогу в заводському конкурсі «Ясиновці нового віку» в номінації «Раціоналізатор року» та в міському конкурсі «Макіївчанка року» - номінація «Серце віддаю дітям».

Особливого значення набуває ідея інтеграції вихователів дошкільного навчального закладу, обізнаних щодо новітніх педагогічних технологій та методик.

Проноза Марина Федорівна - вихователь

Освіта - Вища, педагогічний стаж 23 роки