ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №15 "СОНЕЧКО"

Дитячий садок "Сонечко" завжди радий прийняти ваших маленьких принців і принцес до нашої щасливої та дружньої сім'ї. В нашому закладі працюють фахівці, які можуть дати корисні знання дитині, навчатимуть її добру та правді, нададуть корисні поради, зможуть прищепити любов до творчості, допоможуть розвинути її таланти. Ваш малюк буде рости разом із любов'ю, добротою та справжньою турботою. Ми розповімо йому багато цікавої та корисної інформації, про навколишній світ, природу планети і тварин, які її населяють. Ми допоможемо розвинути у дитини любов до творчості та культури. Тут він зіграє свої перші ролі в театральній постановці, зможе проявити себе на ранках і творчих вечорах, познайомиться ближче із музичними інстрментами, створить свої перші вироби. Буде дізнаватися про творчість великих поетів та письменників. Ми навчатимемо Ваших діточок різним фундаментальним і гуманітарним наукам, а саме історії, культурі, математиці, хіміїї, фізиці, біологіїї та багатьом іншим. Окрім розумового розвитку дитини, ми приділяємо і належну увагу фізичному вихованню. Наші діти регулярно роблять фізичні вправи та зарядку, беруть участь, у різноманітних іграх,  спортивних естафетах. Ми прагнемо максимально і всебічно розвинути особисті властивості кожної дитини. У нашому дитячому навчальному закладі діти здобудуть знання, які будуть для них корисні у подальшому житті. Будьте впевнені, у дитсадку "Сонечко" ми зробимо усе, щоб Ваші малюки були ще більш щасливішими! Ви можете дізнайтися більше, про НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК.